LANCERING BOEK

LANCERING BOEK

Het had wat voeten in de (Binnen)aarde, maar we zijn via de bijzondere Hellewereld bijna in de Hemel beland. Stef ’s boek ligt bij de drukker en we wachten in spanning op het eindresultaat. Een 204 pagina’s tellend dik boek geillustreerd met de prachtige schilderijen van Wiljo Hooijmans, die ook wel ‘de Engelenman’ wordt genoemd.

Deze schilderijen hebben een energetische werking op de lezers van het boek. Naast het verhaal hoe het boek tot stand is gekomen, zijn er in het boek de dertig Hel-en-de meditaties uitgewerkt en te scannen via een QR-code. Allemaal gratis te beluisteren op de website. Het boek heeft een bijzondere titel meegekregen namelijk H(EM)EL – De omwenteling van de Hel naar de Hemel.

Het is een boek vol kleur geworden, waar je graag vaak doorheen zult willen bladeren. Hoe de omslag eruit ziet, houden we nog even geheim en zal tijdens de boekpresentatie worden onthuld. Bij deze presentatie zal Stef ook de achterliggende gedachte van de titel onthullen. Wie het eerste boek krijgt uitgereikt… dat blijft ook nog even geheim.

Wil je er graag bij zijn? Dat kan! De boeklancering is op zondagmiddag 1 juni in het Beneluxtheater in Berlicum (NB). Om bij te houden hoeveel mensen er komen, kun je in de webshop een gratis ticket bestellen. Graag even aangeven met hoeveel mensen je komt.

 

Lees hier de hele nieuwsbrief.

Onze website gebruikt functionele cookies, om de site beter te laten werken. 

Inschrijven op wachtlijst We laten u weten wanneer het product weer op voorraad is. Laat hieronder een geldig e-mailadres achter.